Powered By Blogger

22 Eylül 2023 Cuma

Trump, seçmenlerine bedava pizza dağıtmış...

Trump, seçim kampanyası sırasında bedava pizza dağıtmış. Acaba Trump’da Türklük falan var mı? Bunlar bizim adetlerimiz kardeşim. Acun bir kere programda pizza dağıtmıştı. “Herkese benden pizza” demişti. Mevzular Açık Mikrofon’da galiba Ahmet Davutoğlu herkese kokoreç söylemişti.

ELİNİ SALLASAN HASTAYA ÇARPIYORSUN BU ARA…

Bu aralar herkes hatta. Salgın varmış. Herkeste mide bulantısı, kusma, halsizlik vb. şikayetler almış yürümüş. Kendinize dikkat edin millet. Sağlık gibisi yok.

BİR ŞEYİ HER GÜN YAPMA HEDEFİ PSİKOLOJİMİZİ BİTİRİYOR MU?

Bir şeyleri her gün, her gün yapmayı hedeflemek, psikolojik açıdan bizi yoruyor mu? Kendimize iyilik yapalım derken kötülük mü yapıyoruz? Bunun üzerine kafa yordum bugün. Belli bir sonuca varamadım. Sadece her iki durumu da değerlendiriyorum.

10 yorum:

 1. Oralarda fast food tüketimi çoktur da, hamburger de dağıtabilirdi :)
  En nefret ettiğim hastalık tipi mideli olandır. Aman evlerden ırak.
  Hedef iyidir bence. Ben bir türlü rutin oturtamıyorum, çıldıriciyim. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hamburger de giderdi evet :)
   Amin.
   Oturtursun sonunda merak etme :)

   Sil
 2. yani her sabah yürümek filan gibi mi :) yoruyor mu? :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Her gün kitap okumak vb. Gün içerisinde bunları yapmadan rahat edemiyorum.

   Sil
 3. Her gün aynı şeyi yapmak depresif bir yola doğru sokabilir insanı.. her gün aynı şeyi yemek nasıl olurdu, ordan pay biçmek gerek sanırım. :)

  YanıtlaSil
 4. Gerçekten herkes hasta bu sıralar, ben de etraftan duyuyorum sürekli. Hem de öyle evde idare edilecek gibi değil, ağır geçiyor. Dikkat etmek lazım.

  YanıtlaSil
 5. Okullar açıldı açılalı çocuklar hasta, çocuklardan ebeveynlere onlardan iş arkadaşlarına derken git gide daha çok yayılıyor haliyle, neyse bir pandemi değil canım.

  YanıtlaSil