Powered By Blogger

1 Ekim 2023 Pazar

Ekim ayına merhaba ve yeni hedefler...

Eylül ayını geride bıraktık ve ekim ayına merhaba dedik. Yeni bir ay, yeni başlangıçlar demektir. Artık bu diyet mi olur mu, her gün kitap okumak mı olur veya başka başka şeyler. Her yeni başlayan ay ya da hafta, içimizde bir şeylere başlama isteği uyandırır. Beyaz bir sayfa açma isteği. Bir hevesle başlanır ve genelde ayın ya da haftanın sonu gelmeden hedeften çoktan kopulmuş olur. Olsun, ben buna da razıyım. Denemekten vazgeçmemek önemli. Bir denersin olmaz, iki denersin olmaz en son üçüncüsünde olur. İllaki olur. Evet, bugün ekim ayının ilk günü. Siz de var mı bu yeni aya, yeni hedefler? Size sordum ama ben cevaplamadım. Yeni hedeflerim yok ama hedeflerim elbette ki var. Hepimizin hedeflerine ulaşması dileğiyle.

14 yorum:

 1. Aslında o ilk kopma atağında sabredildiğinde sonra daha bir bağlı kalıyorsun yaptığın şeye. Güzel bir ay dilerim. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sabredebilsem işte :) Sana da güzel bir ay olsun İlkay :)

   Sil
 2. Hedef koymak çok güzel tabi. Benim de hedeflerim var. Yeni şeyler öğrenmek kendimi geliştirmek üzerine tabi. Birde kilo versem harika olur :)

  YanıtlaSil
 3. Ekim ayında güzel haberler bekliyorum 🙏

  YanıtlaSil
 4. her sabah yürümek gibiii meselaaa :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kalkabilsem sabahları yürümek çok güzel olurdu Deep :)

   Sil
 5. Yoğun geçen bir ayın ardından, bu ay yeni hedefim var. Pek yeni sayılmaz gerçi. Resim çalışmalarım başlasın artık diyorum. :)
  Size mutlu günler diliyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, resim çalışmanız başlasın. Buram buram sanat dolsun hayatınıza :) Mutlu bir ay diliyorum :)

   Sil
 6. Genelde orta ölçekli hedeflerimi maaşıma endeksli yapıyorum :) Diğer hedeflerimde ise ilk karar verdiğim andaki şevkim, bir süre sonra kalmıyor maalesef. Örneğin spor salonuna yazılıp hiç gitmemek gibi...

  YanıtlaSil
 7. Eylülden ekime nasıl geçtim belli değil hedef koymaya sıra gelmedi. 🙈🙈

  YanıtlaSil