Şuraya bir Bob Ross belgeseli çizelim...

8 yorum

     Netflix, Bob Ross belgeseliyle ilgili tanıtım videosu yayınlamış. 35 saniyecik. 25 Ağustos’ta belgesel yayında olacakmış. Bu belgeseli izlemek isterim işte.

SUDOKUNUN BABASI HAYATINI KAYBETMİŞ…

     Sudokunun mucidi Maki Kaji hayatını kaybetmiş. Ben sudokuyu bir türlü çözemedim. Birkaç kere inat edip yapmaya çalıştım ama yapamadım.

YERİN ALTINDA YAŞAM MI?

     Mars’taki yaşam, radyasyon nedeniyle yerin altında olabilirmiş. İlk duyduğumda akla pek yatkın değilmiş gibi geldi. Ama burası uzay. Buranın hakkında bildiklerimiz, bilmediklerimiz yanında denizdeki damla değil mi?

BU SEFER İŞ BANKASI’NA ULAŞILAMIYOR…

     00:24 itibariyle İş Bankası’nın hizmetlerine ulaşılamıyormuş. Bu arızalar sırayla bankaları mı dolaşıyor nedir. Önce Akbank, sonra bir banka daha- ismi gelmedi aklıma- şimdi de İş Bankası.

Yaşamdan Yazılar
Sizin gibi yazmayı seven bir Blogger. Yazılarımı okuyup beni daha yakından tanımak istersen bloğuma beklerim.

Benzer Yazılarım

8 yorum

 1. Bob Ross'u küçükken tv'den izlediğimi hatırlıyorum. Şimdi de internette bir yerde ona dair bir şey görünce gülümsüyorum. İnsanlara mutluluk verebilmek çok özel bir yetenek. Belgeselini de izleyeceğim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir fenomen oldu. Öldükten yıllar sonra bile. Belgesel üzerine de yazarsın o zaman.

   Sil
 2. Bob Ross belgeselini senden duydum ve merak ettim hocam:) Pazar günleri TRT kanalında az izlemedik:) Su doku için benim gibi düşünen birini bulmak çok sevindirici:)) Hiç hazetmedim...Belki de becerememekten, bilmiyorum:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Adam, bizim geçmişiz demek hocam :) Beraberiz hocam sudoku konusunda :)

   Sil

Yorum Gönder