Haber kanallarının yapması gerekeni Şahan Gökbakar yaptı...

4 yorum

     Evet, haber kanallarının yapması gerekeni Şahan Gökbakar yaptı ve hala yapmaya da devam ediyor. Resmen yangının son durumunu Şahan’dan öğreniyoruz. Haber kanalları sadece saat başları haber veriyorlar. Ondan sonra sessizliğe gömülüyorlar. Sosyal medyada herkes havadan müdahale gerektiğini söylüyor. Hatta Şahan’ın bu yayınları sayesinde bir tane helikopter gelmiş. Ama yeterli olmamış tabi.

NİYE BİR AÇIKLAMA YOK?

     Sosyal medyada anlık görüntüler paylaşılıyor. Yangın durmuyor. Sanki yanacak tek bir ağaç kalmayıncaya kadar devam edecekmiş gibi görünüyor. Tüm bunlar yaşanırken bir yetkili çıkıp da, “Sosyal medyaya itibar etmeyin, yangın kontrol altında” demiyor. Umutsuzluğa sürükleniyoruz resmen. Şimdi gelen yeni bir habere göre AB’den yardım istemişiz. İspanya ve Hırvatistan’dan yangın söndürme uçakları gelecekmiş.

Yaşamdan Yazılar
Sizin gibi yazmayı seven bir Blogger. Yazılarımı okuyup beni daha yakından tanımak istersen bloğuma beklerim.

Benzer Yazılarım

4 yorum

 1. demet akalın, şahan gökbakar, haluk levent, emre kınay, yeni bakanlar kurulu :) nilüfer, nilgün belgün, hakan ural da yeni bakanlar kuruluna muhalefet :)

  YanıtlaSil
 2. Gerçekten öyle oldu. Şaka gibiyiz. :) Bir habere dek gelmiştim yangının ikinci günü yangının kontrol altına alındığına dair. Arkadaşlarımla görüşüyorum yangın devam ediyor evlere sıçradı diyor. Habercilik sistemi berbat bir hale geldi asıl söylenilmesi gereken söylenmiyor. Bilgiye sosyal medyadan ulaşıyoruz :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O haberi yapanı dövmüşler orada zaten. Sosyal medya olmasa bu kadar detayı bilemezdik.

   Sil

Yorum Gönder