Eylül 2014'den beri kişisel yazan bir blog.

24 Mayıs 2020 Pazar

Sanki virüsten önceki hayat hiç yaşanmamış gibi...

on  with 8 comments 
In , ,  

     Sanki ezelinden beri virüs varmış gibi. Hiç çıkmadan, hep evlerde yaşıyormuşuz gibi. Sokağa çıkmak, otobüslere sıkış tepiş binmek, oturulacak masası kalmayan kafelerde oturmak. Bunlar sanki hep hayalmiş gibi. Tekrar normal hayata dönmek sanki hiç gerçekleşmeyecekmiş gibi. Sanki bu virüs daha çokça hayatımızda olacakmış gibi. İşte böyle hep sankili şeyler hissediyorum.

Share:

8 yorum:

 1. İlk cümlelerini hayra, yani intibak yeteneğimizin iyi olduğuna yormak istedim.

  İnşallah bu virüs en kısa zamanda yok olur ya da bir an önce etkisiz hale getirilir. Çıkarmamız gereken dersleri aldığımıza ikna edersek belki daha hızlı yok olur, kim bilir?

  Mutlu, sağlıklı, neşeli bayramlar diliyorum.

  YanıtlaSil
 2. Milattan önce- milattan sonra ve yeni dönem virüsten sonra. Aynısını düşünüyorum bende. Önceden normal değildi de artık normal hayat buymuş gibi

  YanıtlaSil
 3. Dünyanın gidişatına bakılırsa öyle gözüküyor gibi ama dünyadaki "özgür insanlar" bu bozuk virüs düzenini devam ettirmezler,yıkıp-devirirler..😊

  YanıtlaSil
 4. Cidden o otobüs maceralarım kabus gibi geliyor şu an. Malesef rüya diyemeyeceğim :) Ama razıyım yine de. En azından sağlıklıydık, korkmuyorduk ve hayat sıradan akışında ilerliyordu. Şimdi çok tuhaf gelen şeyler var. Hala daha içinde bulunduğumuz günler tuhaf geliyor bana.

  YanıtlaSil