Koronavirüsten Amerika'da ölenlerin sayısı 88 bin olmuş...

6 yorum

     ABD’de koronadan ölenlerin sayısı tam 88 bin olmuş. İlk başlarda Amerika’da pek vaka çıkmıyordu. İtalya alıp yürümüştü. Sonra Amerika bir açıldı, pir açıldı. Pandeminin merkezi Amerika oldu.

     Ntv’yi izlerken kapı kollarını silmemiz gerektiğini gördük koronadan korunmak için. Siz her gün kapılarınızın kollarını siliyor musunuz? Babam hemen kalkıp eline ıslak mendili alıp tüm kapıların kollarını sildi haberi gördükten sonra.

     Kim derdi ki maske yapanlar gün gelip paraya para demeyecek. Şu anda en değerli şeyler maske ve sabun. Birde böyle plastik maskeler çıktı. Onların altı açık. Gerçekten onlar koruyabiliyorlar mı?

     Bill Gates için koronayı o üretti diyorlar. Bundan yıllar önce virüs için tatbikat yapması da insanın aklında soru işareti oluşturuyor.

Yaşamdan Yazılar
Sizin gibi yazmayı seven bir Blogger. Yazılarımı okuyup beni daha yakından tanımak istersen bloğuma beklerim.

Benzer Yazılarım

6 yorum

 1. İşin teori kısmında herkes bir şeyler üretiyor. O yüzden bunlarla ilgilenmiyorum. Ama Amerika gerçekten karışmış. Birkaç gün önce haberlerde Amerika'nın durumunu izlediğimde gerçekten korktum. Toplumsal yaşamları karman çorman olmuş resmen. Ve ölen sayısı da çok fazla dediğiniz gibi.

  YanıtlaSil
 2. Aslında bir cok haber kanalinda filanca ulke madara oldu..felanca ulke basa cikamiyor gibi insanlik dışı haberler beni üzüyor Cem Bey...
  Insallah tum insanlik ve toplumlar bu sinavdan basari ile cikariz herkesin DUASI bu olmali...

  YanıtlaSil
 3. Amerika corona'da sınıfta kaldı üzücü...

  YanıtlaSil

Yorum Gönder