Powered By Blogger

20 Ağustos 2022 Cumartesi

YouTube kanal önerisi: Filmler ve Filimler...

     Yeni takip etmeye başladığım YouTube kanalını sizlerle paylaşmak istedim. Artık kolay kolay bir YouTube kanalını takip etmiyorum. Bir kanalı takip etmem için beni çok etkilemesi lazım. İşte yeni takip ettiğim bu kanal da beni çok etkiledi. Kanalın adı: Filmler ve Filimler. Bu kanalda filmlere komik dublajlar yapılıyor hem de filmin hikayesi komik bir şekilde anlatılıyor.

GELECEĞE DÖNÜŞ’ÜN ELEŞTİREL PARODİSİ BİR HARİKAYDİ…

     İlk olarak artık efsane olmuş Geleceğe Dönüş filminin eleştirel parodisini izledim. Benim favori filmlerimdendir. Çok beğendim ve çok eğlendim. Sonra da Squid Game’i izledim. Onun parodisini yaptığı videoyu tam 6 milyon kişi izlemiş. O da güzeldi. Hemen takibe aldım kanalı ben de.

13 yorum:

 1. hıms bakayım, aslı inandık izlesene, film dublajları, çok komik :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Arada denk geliyorum ona. Bazıları çok iyi oluyor bazıları ise çok kötü.

   Sil
 2. Oo sayfa değişmiş.. aslında bu yerleşimi ve rengi sevdim ama yazılar arasındaki related ikonları çok kafa karıştırıcı :( onu sevmedim nedense..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Onu ben de sevemedim. Onu kaldıracağım Momentos :)

   Sil
 3. Herkesin komedi anlayışı tabi ki farklı olabilir :) Önerime değer verip izlediğin için teşekkürler Müfred.

  YanıtlaSil
 4. Siz Youtube mecrasına epey hakimsiniz, önerilerinize bakıyorum mutlaka :)

  YanıtlaSil
 5. Filmler ve Filimler gerçekten eğlenceli kanal :) İzlediğim film veya dizilerin parodisini bir de ordan izleyince daha da komik oluyor :d

  YanıtlaSil
 6. Hocam bir dönem yabancı filmlere, komik Türkçe dublaj yapmak çok gündemdeydi ve çok keyifliydi izlemek:) Sonradan bu işe de su kaçırdılar, bir sürü küfürlü konuşmalar vs.. Bende yabancı müzikle dans eden insanlar için Türkçe müzik fonu yapıp izlemekten çok keyif alıyorum:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Su kaçırmadığımız şey var mı hocam :) Senin yaptığın da çok eğlenceli oluyor hocam :)

   Sil