Hacker grubu Anonymous'tan, Elon Musk'a, "Sen şımarık bir milyardersin"

     Elon Musk kafasına göre attığı tweetlerle Bitcoin fiyatlarıyla oynuyordu. Biri de çıkıp, “Senin amacın ne?” demedi. Meydanı boş bulduğu için de istediği gibi at koşturdu. İşte buna birileri ses yükseltti. Aktivist hacker grubu Anonymous, bu konu hakkında bir video yayınladı ve Musk’a seslendi.

Anonymous Elon Musk
foto kaynak: unsplash.com

“ARTIK KENDİNE DENK BİR RAKİP BULDUN…”

     “Sen çevreci değil diye Bitcoin’i suçlarken sanki Tesla çok mu çevreci” deyip çevreci olmayan uygulamalarından örnekler verdi. Ve sonra da, “Şımarık bir milyardersin” dedi. Grubun iddiasına göre Tesla için çocuk işçiler çalıştırılıyormuş. Açıklamanın en çarpıcı yanı ise, “Dişine göre bir rakip buldun artık. Biz Anonymous’uz. Biz bir orduyuz. Bizi bekleyin.” bölümüydü.

Yorumlar

 1. Elon Musk gibi bir manipilatöre verilecek en iyi cevap tamamen saadet zinciri mantığıyla yükselip düşen kripto varlıklara yatırım yapmamak olur. Şahsen ben 1 TL yaptırmam tıpkı warren buffet gibi :)

  YanıtlaSil
 2. oooovv! Elon Musk ile ilgili bu tarz yorumlara çok sık geliyorum. Kardeşimde hiç sevmez onu bense onunla ilgili bu konulara pek hâkim değilim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Herkesin ilgi alanı farklı be Ause. İlgin olmamasına rağmen okuyup yorum yapman çok değerli. Teşekkürler :)

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Piri Reis'in dünya haritasında Deccal'in yaşadığı ada gösteriliyor mu?

Kim Milyoner Olmak İster'deki, aşk nedir sorusu?

A101'den telefon alınır mı?