6 Haziran 2021 Pazar

10 günde bir numarasını değiştiren Beyazıt Öztürk...

     İbrahim Büyükak, Mehmet Demirkol’un Socrates’teki Bire Bir programına konuk oldu. İbrahim’e yöneltilen sorulardan biri, “Telefon rehberindeki en ünlü isimler kimlerdir?” sorusuydu. İbrahim, “Beyazıt Öztürk” cevabını verince Mehmet Demirkol, “Ben onun güncel numarasını yakalayamıyorum. 10 günde bir telefon değiştirdiği için” dedi.

Beyazıt Öztürk
foto kaynak: unsplash.com

BEYAZ’IN ENVANTERİ…

“Ben sık görüştüğüm için bir şekilde yakalıyorum numarasını. Artık numaralarını tarihe göre kaydediyorum. Beyaz abinin numaralarının envanteri oldu artık ben de” dedi İbrahim. “Ben artık, yeni en son Beyaz diye kaydettim” dedi Mehmet Demirkol’sa. Tabi her ikisi de Beyaz’ın neden bu kadar sık numara değiştirdiğini söylemediler. Konuyu bir espri ile bağladı İbrahim, “Beyaz abinin sapığı olmak da çok zordur. Adam boyuna telefonunu değiştiriyor” diyerek.

8 yorum:

 1. Ben 15-16 senedir aynı numarayı kullanıyorum. Ünlü olmadığımdan değiştirme gereği duymadım. Şimdi telefonlarda engelleme var nasıl olsa. Eskiden iş daha zordu. İlk cep telefonu olarak eşimin telefonunu kullanıyordum. Adamın biri sürekli arayıp Osman abiyi soruyordu. Öyle biri yok desek de anlatamadık. Başka başka numaralardan arayıp duruyorlardı. Kadınlar da arıyordu. Dolandırıldılar herhalde. Yana yakıla arıyorlar. İşte o zaman değiştirdim numarayı. Bir daha da değiştirmedim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de değiştirmedim uzun yıllardır. Yaşadığın şey can sıkıcı bir durummuş Müfred.

   Sil
 2. Komikmiş :) Çok rahatsız ediliyor belli ki.

  YanıtlaSil
 3. Çok ilginç gerçekten bu kadar sık değiştirmesi.. Bu kadar ünlü olmak ta zor hocam:-)

  YanıtlaSil