Powered By Blogger

20 Şubat 2022 Pazar

Tepkiler nedeniyle açılış tarihi değişen 1915 Çanakkale Köprüsü...

     1915 Çanakkale Köprüsü’nü, 26 Şubat’ta açacaklardı. Ama buna vatandaşlar tepki gösterdiler. Köprünün 18 Mart’ta açılmasını istediler. Bu nedenle köprünün açılışı 18 Mart’a alınmış. Olması gereken de buydu zaten.

HAMİLELİĞİNİ, GÖBEĞİNİ GÖZÜMÜZE SOKARAK GEÇİREN RİHANNA…

     Rihanna’nın bebeği olacakmış. Kadın devamlı göbeği açıkta geziyor. Hadi reklam falan çekimi olur anlıyorum. Sokakta da gezme be kadın. Üşüteceksin falan. Biri yorum yapmış bu konuda. “Çocuk cidden doğmadan cırcır olacak” diye.

YALAN DÜNYA’YA BİLE RAZIYIM…

     Komedi dizilerine o kadar hasret kaldık ki. Yalan Dünya tarzında bir dizi bile olur yani. Gülse Birsel’in sevmediğim bir dizisiydi Yalan Dünya. Bir türlü ısınamamıştım. Ama öyle bir ortamdayız ki. Dramdan içimiz parça pinçik oldu. Komedi dizisi olsun da. Yeter ki olsun konumundayım artık.

8 yorum:

 1. Ya dün akşam yeni bir dizi varmış başrolde Haluk Bilginer oynuyor, pek de severim oyunculuğunu. Baba isminde bir dizi, inanır mısın bir 15 dakika baktım, ay ailede bir gerginlik, bir sinir atmosferi yuh be dedim artık kapadım, güldür güldür açtım.
  Kimse seyretmezse akılları başlarına gelir ama nerdee :/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Moral bozmaktan başka bir şeye yaramıyor diziler.

   Sil
 2. Rihanna yı hayretle takip ediyorum bende. Kadın yeni bir hamilelik modası yarattı resmen. 😂
  Güzel bir komedi dizisi olsa valla bende çok istiyorum ama dört bir yanımız ağır dram.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hamilelik modası gerçekten. Sağda solda böyle görmesek bari :)

   Sil
 3. güldür güldür, çgh tekrarları yeter yaaa :)

  YanıtlaSil
 4. Açılış tarihinin değişmesi isabet olmuş hocam :) Tepki işini duymuş ama sebebini okuyamadım fırsat bulupta, gündemi senden takip etmeye devam :)

  YanıtlaSil