Kişisel blog yazıları 6...

9 yorum

     İnstagram’da, “Gençlerin ahlakını bozan Tik Tok yasaklanmalı mı?” diye soru soran sayfaya rastladım. Kardeşim bu ülkede de her şey gençlerin ahlakını bozuyor. Artık bu ahlak bozuyor muhabbetinden de gına geldi ya.

kişisel blog
foto kaynak: unsplash.com

     İphone’a karşı olanlara sesleniyorum: Bence hiç ön yargılı olmayın. Bir zamanlar ben de İphone karşıtıydım. Ama ya şimdi? Yıllardır İphone kullanıyorum. Belki çok iddialı olacak ama: Bir gün herkes İphone’lu olacak. Çünkü İphone her zaman hızlı. Aylar ya da yıllar geçtikte yavaşlamıyor. Bu özelliği yeter de artar bile.

     “Parmaklarımın kenarları soyuluyor doktor bey?” dedim parmaklarımı göstererek. Oda hemen kendi parmaklarını gösterdi. “Bak bende de var. Onlar normaldir” dedi. Başı kalabalıktı. “Bu kalabalıkta birde senle mi uğraşacağım” diye resmen paketledi beni. Ben öyle hissettim.

Yaşamdan Yazılar
Sizin gibi yazmayı seven bir Blogger. Yazılarımı okuyup beni daha yakından tanımak istersen bloğuma beklerim.

Benzer Yazılarım

9 yorum

 1. Ahlâki bir video ile bozulacak durumdaysa sanki o.insanda bir sorun vardır gibi gelei

  YanıtlaSil
 2. Çok yıkamaktan da soyuluyor olabilir. Yani sabunlar falan yapıyor öyle. Yıkadıktan sonra krem, nemlendirici vs sürülse sorun çözülebilir belki. Benim ellerim bu nedenle soyuluyor soyulduğunda yani.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet, biraz titizim. Ellerimi sıvı sabunla yıkarım biraz fazlaca.

   Sil
  2. Tabi yıkamak lazım özellikle de bu dönemde ama sabunlar kurutabiliyor. Nemlendirmekte yarar var.

   Sil
  3. Ama tabi başka bir rahatsızlığınız varsa bilemem. Doktor muane etmiş ve yok demişse büyük bir sorun olmasa gerek. Geçmiş olsun.

   Sil
  4. Çok teşekkürler yorumların ve hassasiyetin için.

   Sil
 3. vizite ücreti 250 papel ödeyip girdiğim dermatolog kadın üstünkörü bakıp elime kağıt tutuşturdu. eczaneye uzatıp ona da 200 ödedim eve gelip bi baktım verdiği nemlendiriciymiş. böyle hipokrat yeminliği yerin dibine batsın.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Artık paranla bile istediğin gibi tedavi olamıyorsun.

   Sil

Yorum Gönder