17 Ağustos 2020 Pazartesi

Sesli tweet- devamlı hikaye paylaşmak- yüz yüze eğitim...


     Twitter’ın sesli tweet özelliğini kim kullanacak, ne işe yarayacak derken Galatasaray bana bunun cevabını verdi. Yeni transferlerini sesli tweet aracılığıyla duyurdu. Hem de yeni transferlerinin kendi sesinden. Fark ettim ki bu sesli tweet olayı hoşuma gitti. Gelecek günlerde her yer sesli tweetten geçilmeyebilir. Benden söylemesi.

Twitter
foto kaynak: unsplash.com
   
     Gittiği konserden devamlı hikaye paylaşanları anlayamıyorum. Konser gittin tamam. Konser sırasında birkaç hikaye paylaşırsın, sonra konserin keyfini çıkarırsın. Neredeyse konserden canlı yayın yapar gibi devamlı hikaye paylaşmak nedir? Ya da o faaliyetin ille de her anını hikayelemek nedir? Bazı şeyleri çok yanlış yapıyoruz. Ama öğreneceğiz gün gelecek.

     Anlamadığım bir şey var: Madem bu kadar koronadan çekiniyorsunuz. Madem daha yüz yüze eğitim verilebilecek bir ortam hala oluşmadı. Peki neden yüz yüze eğitimde ısrarcısınız? Bırakın evden eğitim devam etsin.

4 yorum:

  1. Yani bazı şeylere ben de anlam veremiyorum, ilginç olaylar oluyor :) Instagram hikayeleri olayına da ayrıca katılıyorum. Zaten artık iki gerçeklik var. Gerçek hayat ve sosyal medya. Paralel evren gibi :)

    YanıtlaSil
  2. Artık insanlar keyif almak için değil, keyif aldığını göstermek için yaşıyor :)

    YanıtlaSil