Kişisel blog yazıları 5...


     Oğuzhan Uğur, Haber Global kanalında Jülide Ateş’in sunduğu 40 programına katılmış. Onu izledim bugün. YouTube kanalını takip etmiyorum. Biraz burnu büyük geliyor bana. Ayrıca sohbetini beğenmiyorum. Frekanslarımız uyuşmuyor. Ama YouTube ve sosyal medya ile ilgili analizlerini severim. İşte sırf bu analizlerini sevmem nedeniyle 40 programını izledim. Beklediğim şekilde geçti program. Bu arada programın sonunda Jülide Ateş’e bir iltifat, bir iltifat sorma gitsin. Hoşlandı mı nedir?

kişisel blog
foto kaynak: unsplash.com

     Eğer bir şeyde tereddüt edersen o işte başarısız oluyorsun. Ne yapıyorsan kendinden emin bir şekilde yapacaksın. Kendine güven duyarak yaptığın bir iş kadar güzel bir şey yok.

     Bu akşam Twitter’a girdim. Yine bir kadın cinayeti en baştaydı. Ya artık Twitter falan da kullanmayacağım bu gidişle. Yüreğim kaldırmıyor artık.

Yorumlar

  1. Sosyal medya olmasa sesler de duyulmuyor ama malesef ki. Bunu söylemek çok acı ama sosyal medyada ses getirirse ceza alıyor resmen suçlular. Bunun pek çok örneği var. Keşke buna gerek kalmasa tabi. Keşke adalet işlese, keşke kadınlar ölmese en başta. Ama işte..

    YanıtlayınSil
  2. Bazen bende diyorum hiç bir sosyal medyaya girmeyim alışkanlık telefon elime alınca ne var ne yok diye bakıyorum

    YanıtlayınSil
  3. herşeyi twitter dan öğreniyoz yiaa :)

    YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

Osmanlı'nın doğuşu:Merhaba Söğüt

Facebook ve İnstagram'da aynı gönderiyi paylaşmak...

Luppo alan adam olayından sonra Luppo aldınız mı?