Televizyon kanalları, YouTube'u da mı ele geçirecek?

     YouTube Türkiye’nin en fazla abonesi olan 10 kanalın içinde kanal D ve Atv’nin de YouTube kanalları var. Onları beklemezdim bu listenin içinde. Televizyonlar, YouTube’da da egemenliklerini ilan edecekler mi yoksa?

YOUTUBE TRENDLER NEREYE GİTTİ?

     YouTube trendleri göreniniz var mı? Her zaman ana sayfanın sol üstündeki menüde olurdu. Trendler yerine son dönemde keşfet olmuştu adı. Her iki adıyla da yok. Google’a yazdım. Oradan çıkan linkten girdim. Neler oluyor? Ne alaka? Bilen var mı?

DİZİ İYİ YOLDA GİDİYOR…

     Atv’de, Aldatmak dizisinin tekrarı vardı. Onu izledim. Senaryo gördüğüm kadarıyla şu anda iyi gidiyor. Oyunculuklar sahici, karakterler inandırıcı ve olaylara inanıyoruz. İlgiyle izledim ben.

 

Yorumlar

 1. Bu gidişle öyle görünüyor :D

  YanıtlaSil
 2. Uzun olması konusunda çok haklısın :)

  YanıtlaSil
 3. dizileri yutuptan izliyom ben de :)

  YanıtlaSil
 4. İlkay hanıma katılıyorum. Bende dizilerin süresini uzun buluyorum ve konusunu sevdiklerimi Youtube'dan izliyorum gereksiz uzun tutulmuş sahneleri atlıyorum^^ Bu rahatlığı sevdiğimden Tv de internet bağlantısından başka bir bağlantı yok :))
  Yazını okuyunca göz attım. Telefondan bakarken trendler sekmesi var bilgisayardan girdiğimde ise yok. Güncelleme sorunu olabilir belki. Kalemine sağlık. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gereksiz sahneleri atlamak büyük rahatlık, haklısın :) Bilgisayarda yok evet. Güncelleme sorunu olabilir. Yorumuna sağlık :)

   Sil
 5. Aldatmak çok fos çıkacak sanıyordum ama gayet iyi gidiyor şimdiye kadar beni şaşırttı.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İlk bölümden tutmuştum ben. Ama nasıl devam ettireceklerini düşünüyordum. Şimdilik iyi gidiyor.

   Sil
 6. Youtube'dan dizi izlemek çok rahat ben de öyle yapıyorum:) Aldatmak 3 bölüm filan izledim, konusu ilgi çekici ama beni sarmadı pek, sevemedim:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İstemediğin yerleri atlayarak izlemek büyük bir kolaylık değil mi :) Aldatmak beni sardı gibi. Her dizi herkesi sarmıyor haklısın :)

   Sil
 7. Türk dizilerinin büyük bir yurt dışı kitlesi var, muhtemelen Youtube'dan takip ediyorlardır. Burada da interneti kullanabilenler o uzun sürelere takılmadan rahat rahat izleme imkanı varken televizyona gerek duymuyorlardır diye tahmin ediyorum :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Piri Reis'in dünya haritasında Deccal'in yaşadığı ada gösteriliyor mu?

Kim Milyoner Olmak İster'deki, aşk nedir sorusu?

A101'den telefon alınır mı?