26 Ekim 2022 Çarşamba

Bu akşam televizyonlarda neler var? 26 Ekim Çarşamba 2022

Bu akşam televizyonlarda neler var? Gelin beraber bakalım. 26 Ekim 2022 akşamı televizyonlar, bizler için neler hazırlamışlar.

1-Kanal D’de, O Kız dizisinin yeni bölümü var. Galiba bu dizi tuttu. Erkan Petekkaya çok farklı bir rolle geliyor karşımıza.

2-Atv’de, Kuruluş Osman dizisi var. 100 bölümü geçti. Bakalım bu sene final yapacak mı yoksa devam mı edecek? Diriliş Ertuğrul kadar etki yapmadı sanki.

3-Show TV’de, Hayat Bugün dizisi var. Yeni başlayan dizilerden. Bir doktor dizisi. Tutması da bekleniyor. Doktor dizilerini seviyoruz biz millet olarak.

4-Star’da, Gecenin Ucunda dizisi var. Bu da yeni başlayan dizilerden. Karı-koca beraber oynadıkları bir dizi. Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu. Bakalım bu durum diziye nasıl yansıyacak?

5-Fox’da, Bir Peri Masalı dizisi var. Reytinglerinin istenen düzeyde olmadığını duydum. Her an final yapabilirmiş.

6-TRT 1’de, 3’te 3 adında bilgi yarışması var. Sonra, Teşkilat dizisi var. Bilgi yarışması sevenlere gönül rahatlığıyla önerebilirim.

7-Geldik Kanal 7’ye. 19:00’da Yemin dizisi var. 21:15’te Sakarya Fırat dizisi var. 23:15’te ise Düşman Başına dizisi var, Hint dizisi. Neredeyse her akşam kanal 7’nin akışı belli gibi.

8-Geldik TV8’e. Tuzak dizisi var. Bu bir mucize olmalı. Çünkü MasterChef yok. Nasıl olmaz. Çünkü her açtığımda yemek yapanlara denk geliyordum. Bu sene O Ses Türkiye de yok herhalde. MasterChef yıl boyu mu sürecek nedir?

8 yorum:

 1. Ben de kanalları dolaşıp durdum, showda durdum. Doktor dizilerine zaafım mı vardır nedir? :)

  YanıtlaSil
 2. Gecenin Ucunda dizisini izliyorum ama kitabını okumadığım için tam olarak kitaba bağlı mı gidiyorlar bilmiyorum? Hayat Bugün dizisine geçen hafta bakmıştım, tutar bence:) Bir Peri Masalı'nı seviyorum, Alina Boz çok güzel oynuyor bence:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beğenirsen kitabını da okursun o zaman :) Hayat Bugün bence de tutar gibi. Evet, Alina güzel oynuyor :)

   Sil
 3. aaaa neee bir peri masalı bitmesiiiiin :)

  YanıtlaSil
 4. O Kız ilginç geliyor bana da bakıyorum aralarda fırsat buldukça.

  YanıtlaSil