Powered By Blogger

9 Nisan 2022 Cumartesi

Nihat Hatipoğlu'nu neden izliyorum?

     Bu Ramazan ayında da Nihat Hatipoğlu’nu izliyoruz. “Nasihat ettiği için seviyoruz biz bu adamı” dedim içinden programını izlerken. Biz böyle birini arıyoruz işte. Bize nasihat edecek. Nasihat ederken de insanları dışlamayacak.

TELEVİZYONU TERBİYE ETMEK…  

     Birol Güven’in şu sözünü çok beğendim: “Televizyonu düzeltmekle bizlerin düzeleceğini sanıyoruz” Yine bir başka ifadesi, “Televizyonu terbiye etmek”

TUZAK FİLMİNİ YILLAR SONRA YENİDEN İZLEMEK…

     Çarşamba akşamı Cüneyt Arkın’ın, “Tuzak” adlı filmini izledik. Daha önce izlemiştim aslında. Uzun zaman sonra tekrar izlemek güzeldi.

GÜN BOYU KİTAP MI OKUYORLAR?

     İnstagram’da ve YouTube’da kitap kanallarını her izlediğimde ben de şöyle bir izlenim oluşuyor: Bu insanların başka işleri güçleri yok. Gün boyunca sadece kitap okuyorlar. Eğer böyleyse onlardan mutlusu olmasa gerek.

    

    

14 yorum:

 1. Hocam ben ne yazık ki istemsiz bir önyargı içerisindeyim tv de dini program yapanlara.. Sadece tv8 de Caner Taslaman çıkıyor, arada denk gelirse onu izlemeye tahammül edebiliyorum sadece:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nihat Hatipoğlu için çok rahat ön yargını bir kenara bırakıp izle diyebilir hocam :) Caner Taslaman’a denk gelirsem ben de izliyorum

   Sil
 2. Ben eskiden durmadan okuyordum :) Son sorudan başladım ama en bana göresini cevaplamak daha doğru geldi, işimin gücüm arasında bile okuyordum son 2-3 yıldır yaşantılar ve kayıplar ile gelen hayatla başa çıkamama ve konsantre olamama sorunlarımdan ötürü her halükarda okuma halim yok ama keşke o eski günlerime dönebilsem :) Soluksuz, hiç kafa kaldırmadan bir kitap bitirmeyi o kadar çok özledim ki, :(

  YanıtlaSil
 3. Ben gece yatmadan ancak okuyabiliyorum bir haftada ancak bir kitap bitiyor ☺️

  YanıtlaSil
 4. Keşke ben de artık kitap okumaya başlasam, kendime kızıyorum artık :(

  YanıtlaSil
 5. Nihat bey Ramazan ayında ne kadar kazanıyor?

  YanıtlaSil
 6. bi bakayım yaa hatipoğlu neler diyomuş :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bak bak Deep :) Ama ya iftar ya sahuru baştan sona izle. Fikir edinmen için.

   Sil
 7. Tv izlemeyi bırakalı bayağı oldu bizim evde, zaten tv miz de yok.
  Birol Güven'in sözüne katıldım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tv izlemek küçüklükten beri alışkanlık ben de. Senin gibi bırakamam :) Birol Güven harika bir analiz yapmış.

   Sil