Powered By Blogger

5 Mart 2022 Cumartesi

Nisan ayının 15'ine kadar elimizde yağ kalması...

     Ülke olarak elimizde, Nisan ayının 15’ine kadar yetecek sıvı yağ kalmış. Eğer Rusya, yağ gemilerini göndermezse yağ sıkıntısı ile karşı karşıya kalabilirmişiz. Bir haberde de Rusya’nın, bu gemileri neden göndermediği açıklanmaz mı kardeşim?

ÜLKE PSİKOPATTAN GEÇİLMİYOR…   

     Arka Sokaklar’ı izlerken, “Ulan şu ülkede ne kadar da psikopat insan var ya. Polis olmak da zor bu ülkede” dedim. Bir ülkede neden bu kadar fazla psikopat olur?

RUS ORDUSU TIKANDI, KALDI MI?

     Rusya-Ukrayna savaşında dokuzuncu gün. Habertürk’teki tartışma programında, “Rus ordusu ilerleyemiyor mu?” üzerine konuşuluyor.

BAKKALDAN ALINAN ÇEKİRDEK…

     Kuruyemişçiden aldığın çekirdek değil de bir bakkaldan aldığın çekirdek daha güzel çıkabiliyor. Kardeşim bizim buradaki bakkaldan çekirdek almış, beğendik. O bakkaldan almaya devam.

17 yorum:

 1. Umarım sadece yağ sıkıntısıyla kalır bu savaşın etkileri bence dünya dönülmez akşamın ufkunda ve sonuçlarından olabileceklerden çok ürküyorum umarım yanılıyorumdur

  YanıtlaSil
 2. ayol rusya bir günde yok eder ukrayna yı, amacı başka herhalde, ülkenin bir kısmını istiyor gibi :)

  YanıtlaSil
 3. Hocam zeytinlikleri maden alanına dönüştürmek için yönetmelik çıkarsa daha çok Rus gemisi bekleriz.. Rus ordusu bence tıkanmadı, istese yerle bir eder her yeri ama sebep nedir bilemiyorum..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir gün ortaya çıkar hocam asıl neden. Ben de merak ediyorum.

   Sil
 4. Bugün millet kapıştı evde yağ yok birini bana bırakın diyemedim 😂😂

  YanıtlaSil
 5. Hayat enerjimi emiyor öyle haberler

  YanıtlaSil
 6. Ikrayna devlet başkanı Zelenski Türkiye'yi savaşa dahil etmek istiyor gibi bir durum var,umarım böyle tuzaklara düşmeyiz..Rusya-Ikrayna savaşı biraz danışıklı dövüş gibi ama olan halka oluyor işte..:(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir şeyler dönüyor. Yıllar sonra çıkıyor gerçekler

   Sil
 7. Türkiye'de herşey yetişebilecekken başka ülkelerden almanın mantığını hiç anlamadım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu ülkenin insanı olarak biz de anlayamıyoruz

   Sil
 8. Deli gibi bir yağ arama durumu vardı haftasonu her yerde. Herkes yağ stokluyor. Arkadaşın annesi 80 teneke yağ almış. Yani buna ne denir bilmiyorum artık.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Arkadaşının annesi abartmayı da geçmiş artık

   Sil