14 Ekim 2021 Perşembe

Bu kanalda faydadan başka bir şey görmezsiniz...

     Hikmet Anıl Öztekin, YouTube kanalındaki videolarının sonunda, “Bu kanalda faydadan başka hiçbir şey görmezsiniz” der hep. Bu sözü hoşuma gider her zaman. Sevdiğim bir diğer cümlesi ise: “Ne için varsan onun için yaşa” Hatta bir hafta olmadı daha, aynı isimle kitabı çıktı. Kendi yaşadığı bir olayı yazmış kitapta. İlk yüz bin basım neredeyse bitmek üzereymiş. Kitap hakkında, okuyanların yorumlarını bekliyorum merakla.

“ONUN DOĞRULARI, BENİM DOĞRULARIM”

     O Ses Türkiye’ye bir çocuk katıldı geçenlerde. Sevgilisinin isteğiyle müzik okumayı bırakmış ve müzikten uzaklaşmış. Sevgilisinden ayrıldıktan sonra tekrar müziğe dönmüş ve O Ses Türkiye’ye katılmış. “Neden kabul ettin müziği bırakmayı?” diye sordular. Verdiği cevap harikaydı. “Çünkü, onun doğruları, benim doğrularım olmuştu.”

8 yorum:

 1. ah aşk işte öyle olmalı herhalde :)

  YanıtlaSil
 2. Çok iddialı bir söz olmuş. Kişiyi tanımıyorum ve ne konudan bahsediyor bilmiyorum ama.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Youtuber ve kişisel gelişim üzerine videolar çekiyor.

   Sil
 3. “Çünkü, onun doğruları, benim doğrularım olmuştu.” daha güzel anlatılamazdı. Keşke böyle olmasa kadın ya da erkek birisi için hayallerinden vazgeçmek konumuna düşmese. Çok yakınım olan biri de zamanında nişanlısı istemedi diye Üniversite son sınıfta (yarım dönemi kalmışken) okulu bırakmasını istemiş, evlenip iki çocuk vermiş eline. Okulunu bitirmiş olsaydı şu an bir eğitimci olabilirdi. Kalemine sağlık :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Keşke bırakmasaymış. Yorumun için çok teşekkürler :)

   Sil
 4. Cevabı güzelmiş arkadaşın ama bir sonraki sevgilisinin, sonrası olacaksa bir sonrakinin isteklerini de yaparsa işi var o arkadaşın hocam:)

  YanıtlaSil