Boji'yi anlatan beş dakikalık video...

10 yorum

     DW Türkçe, Boji hakkında 5 dakikalık bir video hazırlamış. Kısa ama çok güzel olmuş bence. Enteresan bir bilgi de öğrendim videodan. Boji gibi dünyada toplu taşımayı kullanan 15 köpek varmış. Ve hala neden böyle davrandığı hakkında bir teori üretilememiş.

YÜKSELEN YENİ TREND: SHORTS VİDEOLAR…

     Bilinen YouTube kanalları da artık kısa videolar yapmaya başlamışlar. Shorts videolara olan ilgi, onları da bu tarz videolar yapmaya itmiş. En son, Nygma’nın, kısa videosunu gördüm. YouTube’un bu kısa video olayına çok önem verdiğini duymuştum. Trendlerde de bu tür videoları görünce, “YouTube, şimdilik istediğini elde etti” dedim. Ama bu ne zamana kadar devam eder? Bekleyip göreceğiz.

Yaşamdan Yazılar
Sizin gibi yazmayı seven bir Blogger. Yazılarımı okuyup beni daha yakından tanımak istersen bloğuma beklerim.

Benzer Yazılarım

10 yorum

 1. Nygma' yı eşim sayesinde dinliyorum. Sürekli onun videolarını açar. Bir de gizemli anlatıyor ki ister istemez meraklanıyor insan. Gerilim filmi çekse keşke, izlenir. :)

  YanıtlaSil
 2. kısa video trendine bakayım bi, boji yi seviyoz :)

  YanıtlaSil
 3. Bugün arkadaşım Boji' nin vapurdan bir fotoğrafını gönderdi. Çok hoştu önde Boji arkada İstanbul manzarası ve deniz.. Bana ilginç geliyor, ben izlerim. :))

  YanıtlaSil
 4. bakalım bekleyeceğiz :)

  YanıtlaSil
 5. Sadece Asmr shorts videolarını izliyorum ^^ :) Videoların büyük çoğunluğu çekilmiş tik tok videoları oluyor. Zaten nereye baksam tik tok görüyorum 🙂🙂

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. TikTok dünyada en çok indirilen uygulama olmuş diye bir haber okumuştum :) Adamlar paraya para demiyor.

   Sil

Yorum Gönder