19 Ekim 2020 Pazartesi

Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, final yapabilir...

     İki haftadır Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, konuklu yapılıyor. Hem de bir şarkılık değil. Neredeyse baştan sona. Bir sandalye de Yılmaz Erdoğan’ın yanına atılıyor. Oraya da konuk oturuyor.

 

     Geçen haftaki konuk Simge Sağın’dı. Bu haftaki ise Hakan Altun. Çok Güzel Hareketler Bunlar geleneğinde böyle bir şey yoktur.


Çok Güzel Hareketler 2 bitiyor mu?
foto kaynak: sozcu.com.tr

 

     Bunun dışında Yılmaz Erdoğan, skeçten sonra skeçi yorumlarken reytingle ilgili bir şey söyledi. “Bu da reytingde bize döner mi?” gibisinden.

 

     İşte tüm bunlar nedeniyle Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, final yapabilir diyorum. Haa unutmadan. Birde kaç haftadır özetsiz yeni bölüm yapılıyor. Özetsiz yeni bölüm demek, işler reyting açısından iyi gitmiyor demektir benden söylemesi.

8 yorum:

 1. Bence Yılmaz Erdoğan zengin olduktan sonra ruhunu kaybetti. Vizontele filmini yazan biri nasıl bu hale geldi inanılır gibi değil.
  Bir kaç kez izlemeye çalıştım ama gerçekten bir skeç bile tahammül edemedim bu programa. İlkokul müsameresi seviyesinde iş yapıyorlar. Bence de final yapsınlar :)

  YanıtlaSil
 2. Arada denk gelirse bir iki skeç izliyorum. Nedense sarmıyor beni bilemedim. İlki güzeldi ama. Bunda bir yapaylık, bir olmamışlık var. Ama gözlemleriniz mantıklı :)

  YanıtlaSil
 3. Açıkçası ilkini de sevmezdim. Hele ikincisi daha da kötü. Kayıp olmaz.

  YanıtlaSil
 4. severim onlarııı bitmesin tabisidee :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende seviyorum Deep. Ama böyle giderse finali görecekler.

   Sil