Beatles Yesterday şarkısını dinliyorum...

     Beatles Yesterday şarkısını dinliyorum bu aralar. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında soru olarak çıkmıştı Beatles grubu. Bende şarkılarını dinlemeye başladım. Zaten hemen Google’da ilk olarak Yesterday şarkıları çıkıyor. Bunun dışında birkaç şarkılarını daha dinledim. Ama içlerinden en beğendiğim Yesterday şarkıları oldu. Diğer şarkılarını da dinlemeye devam ediyorum. Bu şarkı gibi hoşuma giden başka şarkıları da olursa, onu da sizinle paylaşırım. Elbette dinleyenleriniz vardır. Daha önce dinlemeyenler için şarkıyı şuradan dinleyebilirler. Dinledikten sonraki sizin düşüncelerinizi de ayrıca merak ediyorum. Ve daha önceden bu şarkıyı bilenler ve Beatles hayranı olanlar ne diyecekler peki? Bu aralar dinlemediğin her tür müziği dinlemek istiyorum. Müzik, film ve kitapsız bir hayat olmaz sonuçta değil mi?

Yorumlar

 1. Ben de severim bu parçayı...iyi bir seçim olmuş...

  YanıtlayınSil
 2. Merhaba.
  Benimde ilk dinlediğim parçaları Yesterday olmuştu. Diğer parçalarını çok sık dinelemediğim için bir şey diyemem ama ses tınıları ve bir döneme damga vurmaları muhteşemmiş.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Kitleleri peşlerinden sürüklemişler. Yesterday hoşuma gitti benim diğerlerinden çok. Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

   Sil
 3. Bende çok severim yesterday şarkısını :)

  YanıtlayınSil
 4. Benim de inlemekten çok keyfi aldığım bir grup Beatles. Hala müziğe katkılarının yeri doldurulamadı.

  Dinlemediysen birkaç önerim olabilir: Eleanor Rigby, I'm Only Sleeping, Lucy In The Sky With Diamonds, Come Together, Oh Darling'e bir göz atabilirsin. Aslında o kadar çok güzel şarkıları var ki yazmakla bitmez sanırım :)

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Bu blogdaki popüler yayınlar

Facebook ve İnstagram'da aynı gönderiyi paylaşmak...

Çanakkale şehitlerine layık mıyız?

Luppo alan adam olayından sonra Luppo aldınız mı?