Vefat sayısına göre vaka sayısı az mı?

6 yorum

     Bu akşam açıklanan koronavirüs rakamlarına göre vaka sayısı 26 bini geçti. Can kaybı ise 221. Bazı uzmanlar ise vefat sayılarına göre vaka sayılarının az olduğu görüşündeler.

KIRMIZI LİSTEDEN ÇIKTIK…

     Vaka sayıları patlamışken İngiltere, ülkemizi kırmızı listeden çıkardı. Buradan oraya gidenler, belli bir süre karantinada kalmak zorunda değil artık.

GÜNAYDIN AÇIKLAMASI…

     Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş çok konuşulan Günaydın meselesi ile ilgili açıklama yapmış. “Günaydın demek cahiliye adetidir demedim” demiş. Sosyal medya kaç gündür bu açıklama üzerine çalkalanıyordu.

KENDİMİ KABULLENMEK…

     Kendini sevmek. Ne saçma bir şey. İnsan kendini sevmez mi? Sevmemek değil, belki de kabullenmemek. Kendim üzerine kafa yoruyorum. Her halimle kendimi kabullenmeye çalışıyorum.

Yaşamdan Yazılar
Sizin gibi yazmayı seven bir Blogger. Yazılarımı okuyup beni daha yakından tanımak istersen bloğuma beklerim.

Benzer Yazılarım

6 yorum

 1. Ne güzel bir ayrım yapmışsınız. ''İnsan kendini sevmez mi? Sevmemek değil, belki de kabullenmemek.'' Tam olarak bunu yaşıyoruz kimi zaman bence de. Ancak bir şeyleri düşünüyorsanız bence bu iyi bir şey. Çoğu kişi kendine bakmıyor malesef. Kendini gerçekten görmeden yaşayan ve bununla da yetinmeyip başkalarını gördüğünü iddia eden çok insan var yaşamda.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Senin gibi bu tür yazıları çok iyi yazan bir Blogger'dan bunları duymak güzel :)

   Sil
 2. ali erbaş sözleri insanı güldürüyor :)

  YanıtlaSil
 3. Hocam neden bilmiyorum ama İngiltereye karşı inanılmaz bir antipatim var.. Hiç sevemedim ve hiç gitme isteğim, teşebbüsümde olmadı bu soğuk ülkeye :)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder