Powered By Blogger

15 Şubat 2019 Cuma

Cem Yılmaz, yeni gösterisinde daha ne anlatabilir ki?


     Cem Yılmaz yeni gösteri 2019 mart ayında başlıyormuş. Aslında daha önce başlayacaktı. Ocak gibi. Sonra ne olduysa oldu marta ertelendi. Cem Yılmaz yeni gösterisinin adı: CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus. Geçen gün serviste giderken de konuştuk. 

     “Merak ediyorum. Bu sefer ne anlatacak? Sosyal medyayla ilgili ne varsa hepsini anlattı. Daha ne anlatabilir ki? Ama işte Cem Yılmaz olmak farklı bir şey. Onun yaşadığı şeyleri bizde yaşıyoruz. Ama adam onları bize mizaha çevirerek anlatıyor. Ondan sonra, ‘Cem Yılmaz gülüyor. Millet de o güldü diye gülüyor’ diye eleştiriyorlar. Tamam, o zaman çık sahneye sen de gül” dedim. 

Cem Yılmaz


     Bu arada ne anlatacağına dair Twitter’dan da ipucu vermiş aslında. Twitter’da gösteri ismini yazdıktan sonra, “İsmi duyan pahalı mı? diyor. Zaten konumuz da bu” demiş. Yani yine telefonlara ona buna yaptığımız harcamaları anlatacak galiba. Göreceğiz. İlk gösterim için ise İngiltere seçilmiş. Neden İngiltere seçildiğini anlamadım. Genelde yurt içinde gösteri başladıktan sonra yurt dışına gidilir. Biletler her zamanki gibi tükenmek üzereymiş. Bilet fiyatları 372 lira ile 1000 lira arasındaymış.

Foto kaynak: https://www.pexels.com/photo/blur-color-conceptual-cube-208147/

36 yorum:

 1. Ayni dunyada yasiyoruz ama kesinlikle aynj hayati yasamiyoruz. Ayni hayati yasamamakla birlikte adamin bakisi bizden farkli olarak daha mizahsen... Ister istemez yakaliyor o basariyi... Ayrica bence de harcamalar konusunu ele alacak, ismini de sirf o yuzden boyle yapti.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O mizahı çok iyi yakalıyor. Ne anlatacak, nasıl anlatacak çok merak ediyorum.

   Sil
 2. Bilet fiyatları iyiymiş :)...Selam ve Dua ile...

  YanıtlaSil
 3. Bu adam espiri dünyasını değiştiren bir kişilik sonuçta Cem Yılmaz diyoruz bazende hak etmiyor değil diyorum ... Paylaşımın için teşekkür ederiz.

  YanıtlaSil
 4. Eşim seviyor Cem Yılmaz espirilerini. Zeki ve iyi bir gözlemci. 😊🤚

  YanıtlaSil
 5. bilet fiyatları ciddi pahalıymış ya

  YanıtlaSil
 6. Çok guldurup düşündürüyor..
  Önemli bir mizah sanatçısı

  YanıtlaSil
 7. Ne dersiniz.Cem Yılmaz artık kendini tekrarlamıyor mu? Kendini biraz yenilemesi,farklı bakış açıları geliştirmesi lazım gibi geliyor bana.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu gösterisini o yüzden çok merak ediyorum. Bakalım üzerine neler katmış? Yoksa yerinde saymış mı?

   Sil
 8. Bizleri stand up gösterisi ile tanıştıran kişi, fiyatı da biraz yüksek tabi. Artık ne anlatacak sorusu da aklı kurcalıyor hakikaten.

  YanıtlaSil
 9. ya bir ben mi sevemedim Cem Yılmaz'ı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Olabilir Tigris. Benim de sevmediğim sanatçılar var.

   Sil
 10. Cem Yılmaz’da içerik bitmez. Halkı analiz edip espiri yapabiliyor.

  YanıtlaSil
 11. Cem Yılmaz gayet komik ve başarılı ama ilk zamanlara göre fazla güldürmüyor. Çünkü eskisi kadar şaşırtamıyor. Esprilerine alıştı herkes. Ama yine da onun yanına yanaşabilen kimse yok.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İşte bu gösteride bilindik esprilerinin dışına çıkabilecek mi?

   Sil
 12. Aslında bu kelimeleri özenle seçmiş: Diamond Elite Platinum Plus. Yani hepsi sınıfının bir üstü demek, ben de bu komedi ve stand-up camiasının bi gömlek üstüyüm diyor.

  YanıtlaSil
 13. Ben cem yılmaz ı seviyorum aslında ama bu krizde o parayı veremem açıkçası

  YanıtlaSil
 14. CMYLMZ Diamond Elite Platinum Plus. cem yılmazın yeni gösterileri başlayacak ama biz gidemeyecegiz
  çarpıcı zeka adam ayrıntıdan tutup çıkarıyor espiriyi seviyorum bakış açısını

  YanıtlaSil
 15. Bilet fiyatları hakkında yorum yapmak istemiyorum
  Ama herkesin harcı değil güldürebilmek
  Cem Yılmaz bu konuda çok başarılı

  YanıtlaSil
 16. Bence Cem e, eskisinden daha çok malzeme cikti🙋

  YanıtlaSil
 17. Biraz daha ucuz olabilir aslında Türkiye'de bilet fiyatları aylık alınan ücrete göre çok pahalı eskiden bir futbol maçını 20 lira gibi bir fiyata staddan seyrederken şimdi 150 liraya mal oluyor.

  YanıtlaSil
 18. Cem YILMAZ bu, anlatacak bir şeyler rahatlıkla bulur. Hatta biz bile bulabiliriz. Sabah evden çıkarken etrafına komedi malzemesi arar gibi bakarsan onlarca malzeme rahatlıkla bulursun. Türkiye burası, orijinal insanla ve davranışla dolu.

  YanıtlaSil