Powered By Blogger

19 Ağustos 2017 Cumartesi

Notlarım #9...

     Notlarım bölümünü uzun zamandır yazmıyordum. Artık daha fazla bu bölümü boş bırakmamak gerekir diye düşündüm. İşte onlar;
GÜNDEMİ SÜREKLİ İŞGAL EDEN ŞEYLER
*Bir bakıyorsun ay, bir bakıyorsun güneş tutuluyor. Hasılı bu döngü böyle devam ediyor.
*Evlilik programları ha kalktı ha kalkacak deniyor. Sonra devam ediyor. Sonra yine kalkacak haberleri çıkıyor. Bunlar nasıl bir programdırlar ki, kalkacak haberleri bile ilgi çekiyor.
*Dünyanın her yerinden Dursun Özbek istifa pankartları açılıyor. 
notlarım
YEŞİL BİBERİ NERELERDE SEVERİM?
*En başta yemek yerken tuza banarak yemek. Ama biber acı olacak. Yoksa tuza banıp yemeye hiç gerek yok.
*Izgara köftede. Ama orada da tatlı olmayacak. Acı olacak. Öyle bir güzel gidiyor ki.
*En sonda salatada. Salatada tatlısı gider bak. Ama onda da çok az acı olursa, salatada da gideri vardır.
KÖPEK DEYİNCE AKLIMA GELEN
*Bu aralar köpek deyince aklıma dişler geliyor. Birkaç hafta önce bir köpek bana havlayıp durmuştu. Orada dişlerini gördüm. Bereket versin havlayıp havlayıp gitti. Öyle bakışıp durmuştuk.
KİTABIN KAPAĞINI AÇAMADIM
*Notlarım bölümünün bu yazısına, kitap ile ilgili bir madde ile son veriyorum. Geçtiğimiz hafta gece vardiyasındaydım. İşler yoğundu. Mesai de vardı. O yüzden kitaptan uzak kaldım. Kitabın kapağını bile açamadım anlayacağınız. Ama şunu söyleyeyim: Okumayı özledim.8 yorum:

 1. Yanıtlar
  1. gülümsedm yazacak bir şey bulamadm

   Sil
  2. Ne demek. Ben beğendim. İnsan bazen yazacak bir şey bulamıyor. Başka yazılara da yazacak bir ley bulamazsan yine gülümsemen yeterli :)

   Sil
 2. Yoğun çalışıyorsun.Kısa sürede kitabın kapağını açarsın umarım :)

  YanıtlaSil
 3. okumayı bende çok özledim ama gelin görün ki favori yazarım Grange'in kitapları gerçekten çok pahalı ve öğrenci bütçemi bir türlü yetiştiremiyorum. Gündem konusu biraz sıkıntı ya bence hani çok düşünmeyi beceremeyen insanların düşünmelerini engellemek için yapılmış şeyler olduğunu kanaatindeyim.

  Emeğinize sağlık. Bana da beklerim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Grange'ın en son Lontano kitabını okumuştum. İkincisi çıkmış bende bütçeden dolayı alamadım. İlk fırsatta bloğunuza ziyarete geleceğim. Yorumunuz için teşekkürler.

   Sil