Arkadaşlarla buluşmanın en güzel 3 yanı...

        Uzun bir aradan sonra ben,Semih ve Bilal bir araya geldik.Heralde bir aydan fazla olmuştur görüşmeyeli.Doğal olarak konuşacak şeyler birikti.Yemeğimizi yedik,çayımızı içtik,bol bol konuştuk.En son hayatlarımızda ne olup bitti onları paylaştık.Semih ve Bilal, benim çok yakın arkadaşlarım.Hani,”Can dostlarım”denir ya.İşte onlar benim için Semih ve Bilal.Onların haricinde birkaç kişi daha var tabi.Zaten,insanın hayatında can dostları kaç tane olabilir ki.Bir elin parmaklarını geçmez.
        Bu buluşma vesilesiyle ben de,arkadaşlarla bir araya gelmenin en güzel 3 yanını yazmak istedim.

        1)OLDUĞUN GİBİSİNDİR:Arkadaşlarının yanında,”Şu hareketi yapsam karşı taraftan nasıl algılanırım”diye bir endişen olmaz.Neysen osundur.Bu beni çok rahatlatıyor.İstediğim gibi konuşuyorum,davranıyorum.Yani,onlarla yan yana olduğumda hiç olmadığım kadar kendimi özgür hissediyorum.

        2)ELEŞTİRİLERİNDE ART NİYET ARAMAZSIN:Evet,sizde de öyle değil mi?Bu adamlar beni eleştiriyorsa bilirim ki beni sevdikleri içindir.Benim kötülüğümü istemezler.Ciddi şekilde beni eleştirdikleri noktaları düşünürüm.

        3)YAŞAMA SEVİNCİ DUYARSIN:Yaşama sevincimizi engelleyen o kadar çok şey var ki hayatımızda.İnsan böyle durumlarda tutunacak bir dal arıyor.İşte o dallardan biri de arkadaşların oluyor.Mesela dün akşam vakit nasıl geçti anlamadım.Ve her buluşmamızdan sonra dediğim gibi yine,”İyi ki bu adamlar benim arkadaşım”dedim.

       Okuyucuya Not:Bunlardan farklı olarak sizin güzel bulduğunuz yanlar var mı?Varsa ne duruyorsun,hadi yorum yapmayaBlog linki:yasamdanyazilar.blogspot.com.tr


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Facebook ve İnstagram'da aynı gönderiyi paylaşmak...

Aşk 101 Osman karakteri eşcinsel mi?

Piri Reis'in dünya haritasında Deccal'in yaşadığı ada gösteriliyor mu?