10 Nisan 2021 Cumartesi

Camdaki Kız ilk bölüm reytingleri...

     Kanal D’nin büyük bir reyting beklediği Camdaki Kız, dün akşam ilk bölümüyle ekrandaydı. AB grubundaki reytingi ile yüzleri güldürürken, TOTAL grubundaki reytingi ile düşündürdü. Beklendiği gibi AB grubunda geceyi zirvede kapattı. TOTAL grubunda ise 7’nci sırada kendine yer bulabildi. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlama olan dizinin başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu var.

Camdaki Kız reyting
foto kaynak: unsplash.com

BİR ÖNCEKİ DİZİSİ, KIRMIZI ODA’YDI…

     Burcu Biricik bundan önce yine Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlama olan Kırmızı Oda’da oynamış ve oyunculuğuyla kendisinde çok bahsettirmişti. İşte şimdi yine Budayıcıoğlu’nun dizisinde yer alacak. Bakalım aynı başarıyı bu dizide de yakalayabilecek mi?

DİĞER YAZILARIM…

*Zorlama senaryonun ziyan ettiği bir dizi daha: Afili Aşk…

*Çocuklar Duymasın komedi dizisi değil…

 

8 yorum:

 1. Kırmızı Oda'yı düzenli olarak takip edemesem de severek izlediğim dizidir. Camdaki Kız'ı ise dün dizinin youtube kanalından izledim. Merak uyandırıcı :) Hikayesini okumuştum bakalım dizide nasıl devam ettirecekler. :)

  YanıtlaSil
 2. Sanırım bir kaç kez denk gelmişti ve Kırmızı Odada ki performansını çok beğenmiştim:-) Sonra fragman olarak gördüm yeni diziyi ama izleme fırsatım olmadı hocam.

  YanıtlaSil

 3. Son beş on dakikasına denk geldim. Biraz yavaş akıyor hissine kapıldım. Kitabını okumuştum. Bilmiyor göl maya tutar mı🤔

  YanıtlaSil
 4. Bu uyarlamaları hep youtubedan azar azar izledim. Buna da bakındım biraz. Yine psikopat karakterler :) Hatta bu yazarın uyarlama dizileri arasında en psikopat olanlar bu dizide bence. Bir de çekimlerde biraz farklılık olsun demişler sanırım, olmamış :)

  YanıtlaSil