Powered By Blogger

28 Mayıs 2019 Salı

Nagehan Alçı ne yapmaya çalıştı?Nagehan Alçı

     Dün akşam Ekrem İmamoğlu Habertürk’teydi. Ona soru soran gazetecilerden biri de Nagehan Alçı’ydı. Ama öyle abuk sabuk sorular sordu ki. Programın bilmem kaç dakikası onun abuk sabuk sorularına gitti. Ne yaptığını anlayan var mıydı dün akşam? Sanki İmamoğlu belediye başkanlığına değil de cumhurbaşkanlığına aday. Öyle sorular yöneltti. İmamoğlu sizin oyununuza gelmiyorum diyerek sorularına cevap vermedi. Ben Alçı’dan çok yerinde sorular beklerdim halbuki.

14 yorum:

 1. Nagehan bence bilerek yapıyor..
  Hoş degil

  YanıtlaSil
 2. valla ben senin gibi akıllı birinin Nagehan Alçıdan iyi sorular beklemesine şaşırdım. Didem Aslan açık açık söyledi alerjisi var diye.. İnsanlar mutlaka taraftır buna katılıyorum, ama bu taraflı olma durumunu başkasını ezmek için kullanmaya çalışmak çok ayıp, taraf olarak gider oyunu verirsin, gazeteci olarak yazını da yazarsın ama ben soru soran konumundayım karşımdakini sıkıştırayım zorlansın demek bana çok ayıp geliyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zaten tam da bunun için dedim iyi sorular beklerdim diye. Daha önceden mimlenmişsin zaten. Soracağın sorulara dikkat etmeliydi.

   Sil
  2. Bende "nagehan ile iyi sorular"kelimelerini aynı cümlede görünce şaşırdım ☺

   Sil
  3. Ben hiç olmazsa bu programlık iyi sorular beklerdim ama olmadı :)

   Sil
 3. Ben şaşırmadım açıkçası sorduklarına. Zaman zaman bu halde oluyor.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beklenen buydu hocam zaten. Ama bu beklenenin dışında bir davranış sergilemesini beklerdim.

   Sil
 4. Merhaba, paylaşımınız güzel. Bloğum yenidir, takibe alıyorum ve sizi de beklerim.

  YanıtlaSil
 5. İzledim ve komediydi Nagehan avcı dan profosyonel olmasını beklerdim. Ama zaten amaç belli çok ta zorlamaya gerek yok

  YanıtlaSil
 6. Nagehan alçı yine şaşırtmadı diyebiliriz bence

  YanıtlaSil