22 Mayıs 2023 Pazartesi

Haftanın ilk gününü geride bıraktık, Kemal Kılıçdaroğlu Mevzular Açık Mikrofon'da, Sinan Oğan kararını açıkladı...

Haftanın ilk gününü geride bıraktığımıza göre biraz moralimiz yerine gelmiştir diye düşünüyorum. Önemli olan haftaya başlamak değil mi? Başlamak bitirmenin yarısıdır diye boşuna dememişler.

SİNAN OĞAN AÇIKLADI, GÖZLER ÜMİT ÖZDAĞ’DA…

Seçim gündemi kaldığı yerden olanca hızıyla devam ediyor. Sinan Oğan, Erdoğan’ı destekleyeceğini açıkladı. Ümit Özdağ’ın ise hala ne karar vereceği belli değil. O da yarın saat 11.00’de açıklama yapacakmış.

KEMAL KILIÇDAROĞLU’NUN, MEVZULAR AÇIK MİKROFON PERFORMANSI…

Kemal Kılıçdaroğlu hiç miting yapmadı. Yapmayacak da. Kendisini halka anlatmaya çalışıyor programlarla. Bu programlardan birisi de Oğuzhan Uğur’un Babala TV Mevzular Açık Mikrofon programı. Dün akşam çekildi program. Burada sergileyeceği performans direk seçimi etkileyecek gibi. En azından bir kısım oyları. Programı merakla bekliyorum.

ANKARA’DA ŞAMPİYONLUK GÖREBİLİRİZ…

Diğer taraftan Galatasaray bir maç daha kazanması halinde şampiyon. Deplasmanda Ankaragücü ile oynuyoruz. Eğer kazanırsak başkent Ankara’da şampiyonluğumuzu ilan edeceğiz.

CAN DOSTUM FİLMİNİ İZLEDİM AMA 2011 TARİHİ OLANINI…

Bu ara hiç film izleyemedim. Zaten çok film izleyen biri de değilim. Ama tatil günlerimde izlemek istiyorum. En azından düşünce olarak. En son düşünceden eyleme geçerek Can Dostum filmini izledim. İki hafta önceydi galiba. 2011 yapımı filmdi benim izlediğim. Tekerlekli sandalyedeki adam ve bakıcısını konu alan filmdi izlediğim. İki tane Can Dostum adında film olduğu için bunu belirtmek istedim.

MEKTUPLAŞMALAR…

Yaşayan Ölü kitabına başladım. Şu ana kadar kitapta iki arkadaşın mektuplaşmasını okuyoruz. Mektup okumayı severim. O yüzden kitaba dahil olmada zorlanmadım. Şimdilik iyi gibi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder