Powered By Blogger

3 Mart 2018 Cumartesi

Gülizar dizisi hoşuma gitti arkadaş...

Gülizar


     Gülizar’ın ilk tanıtımlarını gördüğümde, “Bu tutmaz” dedim. Neden dedim? Çünkü iki başrol oyuncusundan da hoşlanmıyordum. Farah Zeynel Abdullah. Nedense bu diziye kadar ondan hoşlanmazdım. Ve diğer başrol oyuncusu Ömer Berk Cankat. Adamın ismini daha yeni öğrendim. Bir ara Star’da bir dizisi vardı. Ama hiç bakmamıştım. 

     Erkek başrol olarak onu gördüğümde, “Buna kadar, bu rolü oynayacak başka bir adam mı kalmadı?” demiştim. Ama bu diziden sonra iki oyuncuya da sempatim oluştu. İkisi de harika oynuyorlar. Hele geçen haftaki bölümde -galiba altıncı bölümdü- birbirinden hoşlanan ve bunu dile getirememiş ve bunu daha birbirine söyleyemeden ayrılmak zorunda kalan bir çifti o kadar güzel oynadılar ki. “Aşk ne kadar güzel bir şey” dedirttiler insana. 
     
     En baştan bu iki başrol oyuncusundan hoşlanmasam da Çağan Irmak var. Onun yönetmenliği için izlenirdi zaten. İlk bölümüne bakılıp bir şans verilirdi. Ne kadar ön yargılı izlesem de izledikçe içine aldı beni bu dizi. Kısacası ben bu Gülizar dizisini sevdim arkadaş.Foto kaynak: https://www.pexels.com/photo/couple-hands-forest-leaf-105881/

12 yorum:

 1. Bende izlenecek çok dizi var ama zaman yok. Ayrıca Zeynep Farah Abdullah çok iyi oyuncudur. 😉

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zamanımız o kadar kısıtlı ki. Evet, iyi oyuncu :) Yorumun için teşekkür ederim.

   Sil
 2. Hiç dizi izlemediğim için fikrim yok

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende birkaç tanesine bakıyorum işte. Yorumun için teşekkür ederim.

   Sil
 3. Çağan Irmak dizilerinin kadrosu ve konusu hep özeldir izlenmeyen yok sanırım:)
  Ömer Berk bu dizi de daha iyi Farah'sa ilk dizisin de olmamış demiştim yanılttı:)her seferin de çıtayı yükseltiyor sinema filmleri de çok güzel.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Harika bir analiz olmuş :) Yorumunuz için teşekkür ederim.

   Sil
 4. "Gülizar"ı ben de seyrediyorum. Konu biraz dağınık ilerlese de içinde keyifli bir yanı var. Neşeli sevgilerle :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Keyifli bir aşk var :) Yorumunuz için teşekkür ederim.

   Sil
 5. Gülizar'ı izlemedim ama bana fragmanlardan Çağan Irmak'ın Unutursam Fısılda filminin dizi haline getirilmiş hali gibi geldi..Bilmiyorum belki de farklıdır..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen, ilk başta ben de öyle düşündüm. İyi yakalamışsın. Ama farklı onu söyleyebilirim. Yorumun için teşekkür ederim.

   Sil